Ведуча “ТСН. Ранок” Марічка Падалко, яка забула доньку у машині, замилувала дитячими фото.

Телеведуча опублікувала дві архівні світлини в Instagram. На першому – чорно-білому – фото маленька Падалко позує у в’язаному вбранні. Дівчинці приблизно два роки. Кучерява Марічка з великими карими очима та кругленькими щічками має досить серйозний вигляд.

На другому фото усміхнена юна Падалко позує шкільному фотографу. На світлині дівчина постала у стильній сорочці.

У школі Марічка носила довге розкішне волосся. Саме зачісці і присвятила свій допис зіркова ведуча. Марічка Падалко зізналася, що в дитинстві влаштовувала батькам істерики в перукарні, коли її приводили стригти.

“Мати довгі коси, а не “модну зачіску”, “щоб було хороше волосся”, було моєю великою мрією (фото 2). Як ви думаєте, хто вже у вісім років захистив моє право на власний вибір? Це була стороння людина. Перукарка. Одного разу вона через мої сльози просто відмовилася стригти, і батьки здалися. Наступний раз я підстриглася лише коли прийшла на 1+1, мені було 26 років. Для мене це досі найтравматичніша історія з дитинства, яка стосується моїх маленьких прав”, – підписала фото Падалко. 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Мій найбільший супротив батькам в дитинстві – це влаштовувати істерики в перукарні, коли мене приводили стригти. Приблизно так, як на цьому фото. Мати довгі коси , а не “модну зачіску”, “щоб було хороше волосся”, було моєю великою мрією (фото 2). Як Ви думаєте, хто вже у вісім років захистив моє право на власний вибір? Це була стороння людина. Перукарка🙏. Одного разу вона через мої сльози просто відмовилася стригти, і батьки здалися. Наступний раз я підстриглася лише коли прийшла на @1plus1_ua, мені було 26 років. Для мене це досі найтравматичніша історія з дитинства, яка стосується моїх маленьких прав. І це не питання до моїх батьків, а до суспільства, де поняття прав дитини тоді не існувало взагалі. Сьогодні світ відзначає вже 30 років ухвалення Конвенції прав дитини. Ми справді трохи просунулися. Але мене досі жахають батьки, які б’ють дітей. Б’ють навіть на людях. А коли переборюючи свої сумніви і відчуття незручності ти до них підходиш, щоб це зупинити, то відповідь стандартна – “моя дитина – що хочу, те і роблю!!!” Нехай за ще 30 років це буде рідкісним елементом дикунства, а не нормою. У #всесвітнійденьдітей, хороша нагода замислитися, чи я поважаю права своїх. З останнього, з чим рахуюся, – не публікую більше їхні фото без згоди. Це складний пункт) Дякую, @unicef_ukraine за Ваше просвітництво в Україні. Long way to go)

Допис, поширений Марічка Падалко (@marichkapadalko)

У коментарях шанувальники засипали ведучу компліментами. Мовляв, їй пасує будь-яка зачіска. “Красуня з будь-якою довжиною волосся”, “Дуже гарна з довгим волоссям”, “Таке миле дитятко”, – писали захоплені фани.

Нагадаємо, нещодавно Марічка Падалко у купальнику показала, як проводить час з чоловіком без дітей.