У страшній ДТП в Полтавській області загинула відома харківська артистка балету Світлана Ісакова.

Їй був всього 31 рік. Друзі дівчини кажуть, що вона відрізнялася величезною працьовитістю і талантом. Світлана встигла зіграти в спектаклях “Лебедине озеро”, “Жизель”, “Собор Паризької Богоматері”, “Тисяча і одна ніч” … А мріяла про роль Джульєтти.

У свою останню подорож по Італії Світлана Ісакова вирушила разом з чоловіком Володимиром. Вони прекрасно проводили відпустку. Жінка публікувала на своїй сторінці в соцмережі фото і відео: море, пляжі, вулички і площі Піццо, церква в печері, знамените італійське морозиво, музеї …

Повертаючись додому, вночі 10 серпня Світлана потрапила в страшну аварію. Вона їхала на маршрутці з аеропорту “Бориспіль” в Києві до рідного Харкова. Під Полтавою мікроавтобус лоб в лоб зіткнувся з автобусом, який виїхав на зустрічну. Удар був такої сили, що у маршрутки знесло дах, вона перекинулася. Світлана померла в лікарні від отриманих травм.
 
Її чоловік залишився живий, він знаходиться в лікарні в Харкові, зараз вирішується питання про операцію. Ще один пасажир, 44-річний чоловік, загинув на місці, водій у важкому стані доставлений в лікарню.

У Харківському національному академічному театрі опери та балету зараз готуються до прощання зі Світланою.

“Знаєте, нестерпно вірити в те, що Світланка вже немає. Коли таких людей забирають на небеса, виникає питання, чому саме в таких, як вона, небеса потребують? Ця дівчинка гідна була жити тут, серед нас, довго і красиво. Мені здається , що її ім’я відображало всю її суть. вона світилася завжди: і в житті, і на сцені. вона світилася духовно, чисто, щиро. Навіть в своїх прикрощі вона була сповнена надій, що це всього лише мить. Світлана була дуже працьовита. і вона була нагороджена понад найтоншої чуттєвістю, музикальністю, артистичністю. вона до ак янголятко “, – розповіла OBOZREVATEL диригент театру Вікторія Рацюк.