Втекла до Росії співачка і колишня соратниця екс-президента втікача Віктора Януковича, Таїсія Повалій шокувала своїх шанувальників зовнішнім виглядом.

Артистка розмістила фото в Instagram з відпустки, чим викликала обговорення серед своїх шанувальників.

“Я розслабилася повністю і отримувала задоволення від природи! Ще трохи, і треба повертатися додому в Київ, де чекає багато роботи з підготовки до ювілею!” – написала вона в мережі.

Однак в коментарях під постом користувачі писали, що не впізнають співачку через велику кількість пластичних операцій на обличчі.

“Я зразу подумала, що Успенська на фото”, “Чому після пластики, всі схожі один на одного?”, “Перебір з пластикою, жах”, “Боже, хто це ?, на Собча схожа” – писали в мережі.

Відзначимо, що Повалій планує повернутися в Україну і навіть дати великий концерт, що вже викликало масу обурення від українців.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Ой, как быстро летит время в отпуске)) Как будто только вчера прилетели! Я расслабилась полностью и получала удовольствие от природы! Ещё немного, и надо возвращаться домой в Киев, где предстоит много работы по подготовке к юбилею! Напитываюсь Счастьем и Любовью!!!!!! До скорой встречи!😘❤🌞✨☀🌙⭐🌕🌟☀🏊‍♀🏊‍♀✨✨✨✨✨✨✨ #таисияповалий #повалий #испания

Публикация от Таисия Повалий (@tpovaliyofficial)

До слова, генеральний директор Національного палацу мистецтв України Роман Недзельський спростував інформацію про проведення концерту співачки Таїсії Повалій.

У коментарі УКРІНФОРМу він зазначив, що афіша концерту 10 грудня оприлюднена в Instagram співачки і на сайті квиткового оператора Karabas.com, є «заздалегідь спланованою провокацією» проти Палацу Україна з метою дискредитації.