У творчій команді Олега Винника є беквокалістка, яку вони називають “чарівною квіткою” – її ім’я Таюне. Артистка не лише гарно співає, але й на кожному концерті демонструє ефектні образи.

Більше того, шанувальники впевнені, що Таюне не лише бек-вокалістка, а також і дружина співака. Чутки про це ходять уже не один рік.

І тут немає нічого дивного. Таюне завжди разом з Олегом на сцені. Завжди супроводжує на різноманітних заходах і презентаціях. І ще один доказ того, що Таюне дружина Винника – артист ніколи не спростовував чутки про це. Проте і не підтверджував.

Була поруч завжди і всюди Таюне і під час масштабного туру Винника під назвою “Роксолана”, який завершився у листопаді грандіозним шоу у Палаці спорту. Під час туру Таюне продемонструвала на сцені декілька неймовірних образів, які припали до душі глядачам – просто неймовірна красуня.

Також дружина Винника опублікувала буквально вчора свіже фото у компанії Олега. На знімку вони ніжно обіймаються і це точно не дружні обійми.

Шанувальники засипали парочку компліментами і побажали їм всього найкращого. Проте деякі відзначили, що Таюне стала дуже схожою на свого зіркового чоловіка і здається, що вона зробила пластику.