Популярна українська співачка, народна артистка України Ірина Білик часто радує публіку яскравими моментами з життя у своєму Instagram. Так, цього разу зірка показала неймовірно зворушливий і милий кадр, на якому зображена разом з сином Табрізом.

Фото виконано в чорно-білих тонах, на ньому співачка обіймає сина, вони разом закутані у темну ковдру. Волосся Ірини розпущене з красивою укладкою, а на її обличчі легкий макіяж, вона не дивиться в камеру, втім, Табріз теж не дивиться.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Семейные ценности – не просто традиции, передающиеся из поколения в поколение. Это все, что семья переживает совместно внутри своей обители. Нет связи более прочной, чем семейные узы и не существует чувства более искреннего, чем родительская любовь. А что вы вкладываете в понятие «Семейные ценности»? Какие традиции существуют в вашей семье? #иринабилык #табризахмадов #irinabilyk #семейныетрадиции #семейныеценности #родительскаялюбовь #irynabilyk @podium_kids_ua

Публикация от Ирина Билык (@bilyk_iryna)

У підписі до фото Білик розповіла про сімейні цінності.

“Сімейні цінності – не просто традиції, що передаються з покоління в покоління. Це все, що сім’я переживає спільно межах своєї обителі. Немає зв’язку більш міцного, ніж сімейні узи і не існує почуття більш щирого, ніж батьківська любов. А що ви вкладаєте в поняття “Сімейні цінності”? Які традиції існують у вашій родині?”, – написала Іра.

Шанувальники не залишили без уваги таку публікацію співачки, Ірину та її синочка засипають компліментами в коментарях. Проте деякі шанувальники відзначили схожість сина української співачки з сином російського поп-короля Філіпа Кіркорова. 

Зазначимо, що Кіркоров і Білик хороші друзі.