В учасниці «Танці з зірками» сталося горе в сім’ї.

Олімпійська чемпіонка і учасниця проекту «Танці з зірками» Анна Різатдінова втратила близького родича, який ледве встиг порадіти її успіхам у спорті і шоу бізнесі.

Артистка втратила дідуся, але вона рада, що встигла порадувати його в останні роки і дати привід собою пишатися – її участю в Танцях і перемогу на Олімпіаді. Про це повідомляє Главред.

Дівчина розмістила пост в Instagram, в якому написала про втрату.

“Сьогодні пішов з життя мій герой, мій улюблений дідусь …
Чому в житті відбувається така переоцінка цінностей тільки після втрати близьких ?? !! Я щаслива, що він дивився Олімпійські Ігри, і встиг побачити мене на головному паркеті країни дідусь пишався мною і завжди вірив в мене! Обійміть своїх рідних !!! Важливіше цього немає нічого “.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Сегодня ушёл из жизни мой герой , мой любимый дедушка … Почему в жизни происходит такая переоценка ценностей только после потери близких??!! Я счастлива , что он смотрел Олимпийские Игры , и успел увидеть меня на главном паркете страны 🙏🏼 дедушка гордился мной и всегда верил в меня! Обнимите своих родных !!! Важнее этого нет ничего ❤️Публикация от Anna Rizatdinova (@anna_rizatdinova)

Читачі написали багато слів підтримки і висловили свої співчуття.

«Співчуття ..»

«Співчуваю, в цей момент багато чого переосмислюєш, бережіть Вашу сім’ю»

“Прийміть мої співчуття”

«Царство небесне вашому дідусеві … Тримайтеся»

Як було відомо раніше, українська прима-балерина і суддя проекту “Танці з зірками” Катерина Кухар взяла участь в проекті «Танці з зірками» 20 жовтня.