Віра Брежнєва зараз на піку своєї популярності. А знамениті люди завжди під пильною увагою журналістів і шанувальників. За ними завжди стежать і спостерігають і будь-які зміни завжди викликають обговорення.

Зараз же в Мережі багато пліток про розрив Віри з чоловіком, продюсером Костянтином Меладзе. Навіть була інформація, що Меладзе зраджує співачці.

Але сама Брежнєва тільки посміялася над цими чутками. Співачка також пояснила, чому видалила з соц мереж всі фото з чоловіком, посилаючись на такий настрій.

Але як би там не було, шанувальники не перестають стежити за своєю улюбленицею.

Так напередодні, Віра опублікувала у себе в блозі серію знімків в компанії красивого чоловіка. Брежнєва позувала в компанії відомого дизайнера Едгардо Озоріо, з яким представила нову колекцію. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Эта история началась прошлым летом )) Основатель бренда @aquazzura – @edgardoprivate предложил мне сделать совместную капсульную коллекцию 💣 сначала мы общались по телефону, затем я прилетела в Милан для знакомства и уточнения деталей. Мы познакомились в шоуруме и сразу начали творить)) До этого у бренда была коллаборация с Клаудией Шиффер, поэтому делать следующую было вдвойне ответственно 🙈. Сначала мы искали формы, каблуки, текстуры, цвета, потом все это Эдгардо соединял в эскизах) Было много согласований, сомнений и даже споров) но в результате я ОЧЕНЬ довольна нашей коллекцией!! Это видно на фото и видео, которые мы вместе сделали во Флоренции)) А вчера мы представили ее в бутике @aquazzurarussia . Так же обувь уже доступна онлайн во всем мире ) Спасибо моей крутейший команде и всем, кто сделал это возможным 💛 Коллекция называется Very Vera 💫 #VeraXAquazzura #verabrezhnevaforaquazzura Если вам ещё интересны подробности, пишите вопросы, буду отвечать в комментариях!

Публикация от Vera Brezhneva (@ververa)

“Ця історія почалася минулого літа)) Засновник бренду @aquazzura – @edgardoprivate запропонував мені зробити спільну капсульну колекцію 💣 спочатку ми спілкувалися по телефону, потім я прилетіла в Мілан для знайомства і уточнення деталей. Ми познайомилися в шоурумі і відразу почали творити))” , – прокоментувала публікацію співачка.

Для співачки такий проект не тільки новий досвід, але також і популярність за кордоном, з чим її і привітали шанувальники.