Після 5-ти місяців активних пошуків в США знайдено тіло однієї з найпопулярніших Інтернет-блогерш і моделі, 24-річної Есмеральди Гонсалес.

На аккаунт Есмеральди, яка мешкала в Лас-Вегасі, було підписано понад 0,3 млн. чоловік. Її називали «найсексуальнішою Інстаграм-моделлю».

У поліцію звернувся її старший брат: дівчина раптово зникла і перестала виходити на зв’язок. І тільки через майже півроку її тіло було знайдено в пустелі Невади, в ящику, який був залитий цементом.

Поліцейські встановили, що дівчина мала деякі проблеми з психікою і переплутала будинки і зайшла до сусідів. Ті пригостили її наркотиками, після яких Есмеральда стала поводитися неадекватно. Господарі будинку прив’язали її до ліжка, але моделі вдалося вирватися і вибігти на вулицю.

Злякавшись проблем зі законом, 45-річний Крістофер Престіпіно і його співмешканка, 31-річна Ліза Морт силоміць затягли дівчину назад і стали її душити. Однак, спроба вбивства виявилася невдалою, і пара вбила Есмеральду, зробивши їй ін’єкцію рідкого хімікату для чищення басейну. Після чого заховали тіло в дерев’яний ящик, який пізніше був залитий цементом. Престіпіно і Морт відвезли ящик подалі від міста, в пустелю, де і залишили його.

Обидва підозрюваних у вбивстві заарештовані.