Доньки відомої української співачки Камалії, Арабелла і Мірабелла, вирушили в перший клас. Знімальна група програми “Зірковий шлях” провела доньок артистки до школи.

Дівчатка мільйонера Мухаммеда Захура і співачки Камалії в цьому році починають навчання в першому класі спеціальної елітної британської гімназії на Печерську. Камалія зізналася, що лише на канцелярію витратила кругленьку суму.

“Ну я десь віддала зі своєю знижкою 7500 грн. Ну, можна було, звичайно, і менше вміститися, але я вже так взяла навіть трошки з запасом. І альбоми, і ножиці різні. Ой, я віддала тільки за різні такі розмальовки, зошити, пенали, без рюкзаків … Але у мене знижка хороша, велика знижка”, – говорить співачка.

Зіркове подружжя також розповіло, що вже встигли продумати все до дрібниць, навіть те, хто буде возити дівчаток до школи.

“Зазвичай возить няня з водієм. Тому що це дуже рано вранці, ми в цей час самі готуємося вже в офіс. Потім їх готувати, потім самому себе готувати”, – розповіла Камалія.

Відзначимо, в більшості шкіл навчання стартує 2 вересня. Однак навчальний рік для дочок Камалії почався в кінці серпня, тому Мірабелла і Арабелла вже провели перший день у першому класі.

Так, сім’я Камалії першою в українському шоу-бізнесі почала навчальний марафон.