Зірка каналу “1+1” Лідія Таран відсвяткувала день народження своєї мами Марії Гаврилівни.

На сторінці у фотоблогу Лідія поділилася фото, де зображена з рідною людиною. Світлини були зроблені раніше для видання Viva. Проте саме зараз Таран захотіла їх запостити, а разом з тим розповіла цікаві факти  про свою маму.

“Її косу у 90-х пропонували поміняти на машину! Вона вміє працювати на друкарській машинці, причому може друкувати усю ніч, якщо її не спинити. Вона так любить саджати все у землю, що якби земля була у два яруси, їй би все одно бракувало місця посадити все, що вона хоче. Вона відвідала кілька сотень мітингів і була активною учасницею усіх революцій, бо так переживає за свою країну, що не може бути осторонь”, – почала розповідь про маму Лідія.

Ведуча повідомила, що мамі дуже важко дається вимушений через коронавірус в Україні карантин, оскільки її рідна людина дуже активна і не може всидіти на місці.

“Тепер ви розумієте, як їй важко дається цей карантин і це #ясиджувдома … Я дуже сподіваюсь, що це такий перший і єдиний її день народження. А фотки зроблені в ті прекрасні часи, коли про день в піжамах ми могли лише мріяти”, – поділилася Таран.