Співак, гітарист і актор Тріні Лопес, що здобув світову славу завдяки хітам “Lemon Tree”, “La Bamba” і “If I Had a Hammer”, помер від ускладнень Covid-19 в каліфорнійській лікарні. Смерть підтвердив режисер Девід Еберсол, який тільки-но закінчив зйомки документального фільму про Лопеса, пише New York Post.

Лопес став міжнародною зіркою під керівництвом Бадді Холлі і Френка Сінатри. Він співав англійською та іспанською мовами, відмовлявся американізувати своє ім’я і відкрито говорив про мексиканського походження, яке могло зашкодити його кар’єрі. “Я наполіг на тому, щоб зберегти своє ім’я Лопес, – сказав він в інтерв’ю The Dallas Morning News в 2017 році. – Я пишаюся тим, що я Лопес. Я пишаюся тим, що я мексиканець”.

Співак народився в родині мексиканських емігрантів і виріс в бідному районі Далласа. Важке фінансове становище сім’ї змусило Лопеса кинути школу і почати працювати. Життя хлопчика змінилася, коли батько купив йому в ломбарді акустичну гітару Gibson і навчив грати. Це спонукало юного Лопеса виступати в нічних клубах США, де його помітив співак Бадді Холлі і познайомив зі своїм продюсером.

Лопес переїхав до Каліфорнії і регулярно давав концерти в нічному клубі в Західному Голлівуді. Там його виступ побачив Сінатра і запропонував контракт зі своїм лейблом Reprise. Так Лопес записав перший великий хіт “If I Had A Hammer”, посівши перше місце в чартах 40 країн. Пізніше він брав участь в розробці серії оригінальних гітар Gibson Trini Lopez з 1964 по 1971 рік.

Лопес також знявся в класичному фільмі “Брудна дюжина” і комедії “Фінкс”. Девід Еберсол і Джон Хьюз нещодавно закінчили зйомки документального фільму про музиканта під назвою “Мене звуть Лопес”.