Українська співачка Наталія Валевська та її чоловік Володимир Пригладь відсвяткували Трояндове весілля.

Наталя Валевська та її чоловік Володимир Пригладь відзначили Трояндове весілля. На сторінці в соціальній мережі співачка зворушливо привітала коханого і опублікувала святкове відео.

“З Трояндовим весіллям. Саме в цей день, День Конституції, Україна 17 років тому 11:00, ми офіційно стали чоловіком і дружиною! І Ти, мій Володимир Пригладь, став гарантом Конституції нашої сім’ї! У день, коли ми одружилися погода була грайливою і подарувала нам і яскраве сонечко, і неймовірну зливу, а потім дві веселки – одну над іншою. У нас було 3 церемонії. Перша – офіційна в РАГСі в 2003, друга – 4 роки по тому в Храмі, і Третя – 14 роки по тому ми повторили клятви на фестивалі «Красиво в Головному».

Дякую Тобі за Любов, Повагу, Увагу, Ніжність, Мудрість, Терпіння, Надійність і Віру! Стільки всього ми разом пережили, всі уроки добре засвоєні, з новими силами Летимо до Нашої головної Мрії! З Богом, любов моя “, – написала Валевська.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

З Трояндовим весіллям 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Саме у цей день , День Конституції України 17 років тому об 11:00 , ми офіційно стали чоловіком і дружиною ! І Ти мій Владимир Пригладь @volodymyr_pryhlad став гарантом Конституції нашої родини ! В день , коли ми одружились погода була грайливою , і подарувала нам і яскраве сонечко, і неймовірну зливу, а згодом дві веселки одну над другою 🌈🌈 В нас було 3 церемонії 👰🏻🤴🏻 Перша -офіційна у РАГСі у 2003 , Друга- 4 роки потому у Храмі , і Третя- 14 роки потому ми повторили клятви на фестивалі «Красиво о Главном» @natalie.kuda Дякую Тобі за Кохання, Повагу , Увагу , Ніжність ,Мудрість , Терпіння , Надійність і Віру ! Стільки всього ми разом пережили , всі уроки добре засвоєно , з новими Силами Летимо до Нашої головної Мрії 👼🏻 ! З Богом , кохання моє ❤️❤️❤️🍾🥂🎊

Публикация от Наталія Валевська (@valevska_official)

“Вітаю вас, мої хороші. Любові, щастя на довгі роки. Нехай всі мрії збуваються”, “Прийміть найтепліші вітання!”, “Благослови вас Господь на довгі роки!” – коментують шанувальники.