Співачка показала, як вона відпочиває разом зі сім’єю.

Українська співачка Ірина Білик зачарувала своїх численних підписників соціальної мережі Instagram сімейними фотографіями. Співачка не часто публікує спільні фото зі своїм чоловіком, російським продюсером азербайджанського походження Асланом Ахмадовим. Але днями вона зробила виняток, і показала, як разом із сім’єю проводить час.

Ірина провела день разом з чоловіком та їх 4-річним сином Табризом в розважальному центрі. Сім’я покаталася на атракціонах і повеселилася. На знімках зображена зіркова матуся в стильному луці: помаранчевій шапці, масивних сонцезахисних окулярах і синьому світшоті. Співачка показала, як її чоловік катається з сином і як малюк радісно грає.

«Сьогодні нарешті всі разом і нам добре! Сім’я в зборі! Малюк щасливий!», — підписала сімейні фотографії Білик. Судячи з усього, все сімейство дуже добре провело час у розважальному центрі.

Потрібно нагадати, що в 2014-му Білик зізналася, що перебуває у відносинах, але називати імені коханого тоді не стала. Вона не хотіла надавати розголосу свого особистого життя, мотивуючи це тим, що надмірна публічність тільки шкодить. У 2015 співачка народила Ахмадову сина.