Грузинський актор театру і кіно Нодар Мгалоблішвілі помер сьогодні в Тбілісі. Йому було 87 років.

В останні місяці життя артист тяжко хворів, повідомляє грузинський Перший канал. Причина його смерті поки невідома.

Нодар Мгалоблішвілі в 1954 році почав працювати в драматичному театрі імені Коте Марджанішвілі. Він грав в спектаклях «Отелло», «На дні» і інших.

У 1958 році актор дебютував в кіно. Він знімався в епізодичних ролях у фільмах грузинських режисерів. Слава прийшла до Мгалоблішвілі вже в зрілому віці. У 1984 році на екрани вийшла картина Марка Захарова «Формула любові», в якій Нодар Олександрович зіграв графа Каліостро. Роль чарівного лиходія з разюче сумними очима стала візитною карткою актора і зробила його популярним в країнах СРСР.

Мгалоблішвілі зіграв в десятках фільмів і серіалів. Найвідоміші: «На ім'я Барон», «Спецназ» і «Спецназ-2», «Диверсант» і «Фаворський».

За внесок в мистецтво Нодар Олександрович отримав звання народного артиста Грузії.

З початку 2019 роки вже встигли обірватися життя кількох відомих російських артистів. 4 січня помер друг Володимира Висоцького, виконавець ролі Промокашки у фільмі «Місце зустрічі змінити не можна» Іван Бортник. Йому було 79 років.

8 лютого помер 83-річний Сергій Юрський. Його найвідоміші ролі – у фільмі «Любов і голуби» і в тому ж серіалі «Місце зустрічі змінити не можна».

16 березня в московській лікарні померла співачка Юлія Началова. Їй було 38 років. Зірка померла від гострої серцевої недостатності.