Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко розповіла, як втратила волосся через педикульоз. Вона знала, що може бути заразною, тому не спілкувалася з людьми.

Регіна Тодоренко взяла участь в ютуб-шоу блогера Іди Галич “Хто розумніший”. Телеведуча змагалася з дітьми в знанні шкільної програми. Під час першого завдання Регіна розговорилася.

“Перед першим класом мене вперше постригли. Знаєш чому? Воші! У мене були воші, уявляєш. І я йду в перший клас, а за тиждень до – сиджу в гасовій такий бадді на голові. Бабуся мене садила. Каже:” Сиди “. Гасом обливала голову. Я думаю: “Слава Богу, що не палила”, – зазначила Регіна Тодоренко.

Відома телеведуча розповіла, що в школі боялася підходити до однокласників. Мама тоді сказала дівчинці, що вона може заразити паразитами інших дітей.

“Мама мене попередила:” Ти не чіпай їх сильно “. Просто вони стрибають на голову. Вона каже:” Ти відсядь трохи далі “. Ти знаєш, все пішло, напевно, на сусіда по парті”, – засміялася Регіна Тодоренко.

Додамо, що Іда Галич теж поділилася історією про педикульоз. За словами блогера, її спогади про воші не такі світлі.

“Я жила у Владикавказі і чомусь моя тітка Гюня, по-моєму, її так звуть, вона подумала, що найкраще рішення – мене побризкати дихлофосом і закрити пакетом. Можливо, все звідти”, – розповіла ведуча шоу Регіні Тодоренко.