Екс солістка російської рок-групи «Маневри» Надіра Садикова разом з матір’ю знайдені мертвими в своїй квартирі на північному сході столиці. Тіла пролежали там не один місяць.

Як стало відомо виданню «МК» 14 листопада в поліцію звернувся дядько співачки, 70-річний Рафкат. Чоловік пояснив, що останній раз розмовляв з сестрою в квітні, після цього ні з нею, ні з племінницею він не спілкувався.

Протягом останнього тижня пенсіонер намагався додзвонитися до родичок, проте телефони у обох жінок були відключені. Рафкат вирішив приїхати до них додому, але двері в квартиру ніхто не відкрив. Зі слів сусідів, останній раз вони бачили жінок в липні цього року.

Прибулі рятувальники в присутності поліцейських відкрили двері в квартиру, де і виявили трупи обох жінок. Тіла перебували в ванні, на шиї Надіри була накинута мотузка. За гнильними змінами можна припустити, що пролежали вони кілька місяців. Чи носила їх смерть кримінальний характер, стане ясно після експертизи.

За словами Рафката 44-річна Надіра проживала зі своєю 67-річною матір’ю Раною удвох. Молода жінка раніше була солісткою рок-групи «Маневри», проте з 2014 року, після розпаду групи, постійного місця роботи не мала і перебивалася разовими заробітками.

ДОВІДКА

Група «Маневри» утворилися в підмосковному місті Троїцьк. Ядром колективу були Наді (голос) і Вано (гітара). Спочатку, граючи поп-екстрим, розігрівали «Майстер». Пізніше загравання з радіоформатом призвело до епізодичним ефірів «Маневрів» на «Нашому Радіо». Дві пісні «Маневрів» вийшли на збірці «Рок з підворіть», що випускається групою «Пілот». Останні роки група не виступала.