В YouTube розгорілися суперечки навколо свіжого інтерв’ю КВН-ника та актора студії “Дизель Шоу” Сергія Писаренка для проекту “Антиподи”. Вся справа в тому, що на початку розмови Писаренко назвав українців і росіян одним неподільним народом. Далі він спробував це пояснити, та вже було пізно.

“Для мене це слов’яни, один народ. Я не поділяю ці країни”, – заявив Писаренко, відповідаючи на питання про різницю між українцями та росіянами. Своє бачення актор пояснив на прикладі родини. “Моя бабуся була українкою, дідусь – росіянином. Моя дружина українка, я – росіянин. Якби ми були різні, ми б не жили разом”.

У відповідь на це в коментарях під роликом зібралися десятки гнівних коментарів. “Ще одна “какая разніца”. Гидко”, – вказали в одному з них.

До кінця тривалої бесіди колишній КВН-щик підлив масла у вогонь, адже без уваги не залишилися і його міркування про війну на сході України:

“Чому українці та росіяни мають стріляти один в одного? Я не можу з цим нічого зробити, але ненавидіти за це український народ я не можу, – розвів руками Писаренко. – Також не можу ненавидіти росіян, тому що вони там сидять на Уралі і теж не розуміють, чому так відбувається. Це, на жаль, так”.

На думку Писаренка, українці та росіяни все одно продовжать спілкуватися, як би їх не намагалися посварити між собою.

“Прості люди будуть спілкуватися. Родичі не посваряться, як би не намагався десь і хтось. Зустрічаючись в інших країнах, в Туреччині, українці та росіяни як і раніше загоряють поряд. Сідають ввечері за один стіл, посумують, вип’ють, потім руки потиснуть і роз’їжджаються по своїх країнах. У якийсь момент втомиться хтось десь сварити нас, і ми спокійно продовжимо тиснути один одному руки”, – додав актор.

У коментарях під роликом деякі глядачі висловили своє розчарування: “Була кращої думки про вас, Сергію”, “Дуже здивований такою вузьколобістю”, “Нормальний же на вигляд мужик був… як мені тепер це разбачити?”