Відома українська актриса Олеся Жураківська дала відверте інтерв’ю програмі «Зірковий шлях», в якому розповіла, що була жертвою домашнього насилля.

За словами артистки, ще у студентські роки вона була заміжньою за бізнесменом-мусульманином, який надмірно контролював жінку та підіймав на неї руку. Тирана молода жінка терпіла аж 5 років, аж доки одного дня просто втекла від чоловіка, забравши із собою лише кішку.

«Це було доволі страшно. Мені не соромно про це говорити, я доросла, я переросла той момент, коли соромно. Будь-яка жінка може опинитись в такій ситуації. І це ніяк не пов’язано з її красою чи розумом», – зізналась Жураківська.

Нагадуємо, після отримання диплома ГІТІСу в 1996 році Олеся Жураковська вийшла заміж за заможного московського бізнесмена. Чоловік не дозволяв молодій дружині зніматися в кіно і виходити на театральну сцену. Без улюбленої справи Жураковська витримала 5 років, але в 2001 році розлучилася з чоловіком і поїхала до Києва. У шлюбі дітей не було.

Сьогодні актриса не дає докладних відповідей на питання журналістів про особисте життя, але підкреслює, що якщо любить, то без застережень і півтонів, віддаючись почуттю всім серцем.

З 2012 року Олеся Жураковська веде рейтингове реаліті-шоу «Зважені та щасливі» на українському каналі «СТБ».