Солістка гурту “НеАнгели” Слава Камінська, яка нещодавно розлучилася зі своїм чоловіком Едгаром Камінським, поділилася з шанувальниками неприємною новиною – схоже, що за зіркою хтось шпигує.

Зірка опублікувала відео, на якому чоловік намагається передати Славі якийсь конверт.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Дорогие друзья и все кто на меня подписан!! Просьба опознать вот этого человека (см. на видео). Не уверена, что он психически здоров… Долгое время преследует меня в соц.сетях с всяческими угрозами. Кроме того, сегодня он пытался вломиться в мою квартиру. Буду очень признательна, если кто-то опознает этого человека, для того чтобы я написала надлежащее заявление в полицию с указанием его данных. Спасибо!!

Публикация от Babaslavka (@babaslavka)

“Не впевнена, що він психічно здоровий… Довгий час переслідує мене в соцмережах з усілякими погрозами. Крім того, сьогодні він намагався вдертися до моєї квартири”, – розповіла Слава.

Сьогодні, показуючи своє життя в соціальних мережах, ми часто забуваємо про небезпеки, які несе в собі ця відкритість. В мою квартиру намагалися вдертися. Це людина, у якого “на обличчя” всі ознаки психічного розладу, – ділиться Камінська. – Він стверджує, що у нас з ним є діти. Крім того, каже мені, що я – жінка, яка ховається від нього в іншому тілі (моєму, відповідно).

Підписники Камінської радять їй бути обережніше і поширити знімки чоловіка серед охорони житлового комплексу.

“Ой зайчик, найнезрозуміліше те, як через охорону і потім через консьєржа пройшов? Обов’язково я думаю треба роздрукувати фото його і консъержу та охороні дати, не дай Бог пропустять, то з них всіх питати”, – радить дизайнер Вікторія Шпорта.

“У мене останнім часом склалося враження, що багатьох випустили з лікарні. Занадто багато божевільних розвелося навколо. Одного разу один стояв недалеко поруч… Стежив за мною, кілька днів поспіль”, – поділилася досвідом одна з підписниць співачки.