Щасливу молоду дружину Настю Каменських підозрюють у тому, що її весілля з Потапом виявилася лише фейком. Чутки з’явилися після того, як Настя почала активно ділиться у своєму мікроблозі фотографіями з іншим чоловіком.

«Навіть не уявляєте, який це кайф, коли ще всі сплять, зустріти світанок в компанії Андрія Хомицького! І не просто, а з вигодою. Всім передаємо сонячний настрій і заряд бадьорості», – підписала фото артистка.

 До слова, Хомицький одружений, у нього є троє дітей.

Сам спортсмен в коментарі до посту зазначив: «Сьогодні на пробіжці згадували з Настею Каменських, як починався наш спорт, і навіть погоду і одяг, в якому бігали перші тренування. А місце, де зробили фото, завжди було і залишається одним з найулюбленіших в Ботанічному саду».

«У всіх, хто в курсі справи, весілля Потапа з Настею викликала лише чергову посмішку. Є абсолютна впевненість, що це фейк, брехня і піар. Просто Настю запустили як самостійний проект. І знадобився якийсь інфопривід, щоб її просувати. Тому дружина Потапа Ірина Горова з такою радістю прийшла на це весілля. Передчувала майбутні відсотки від гастролей Насті. З Ірою у Потапа і раніше загальний бізнес. Може бути, він формально і розлучився. Може, з Настею в загс сходив. Але їхнє весілля – все одно фейк», – повідомило джерело, близьке до пари.