Батько української телеведучої Каті Осадчої розговорився про свою сім’ю і плани старшого онука. Виявляється, хлопець не збирається залишатися жити в Україні. Так, Олександр Осадчий розповів про своїх онуків.

У Каті Осадчої є старший син Ілля від першого шлюбу, а з Юрієм Горбуновим вони виховують дворічного Івана.

Як повідомляє “ТСН”, батько телеведучої повідав про плани онука. Ілля хоче виїхати вчитися в Сполучені Штати Америки. За словами чоловіка, хлопчик є англоманом, в школі він всі предмети вивчає англійською мовою. Ілля мріє стати програмістом, а США – джерело всіх комп’ютерних наук.

Крім того, Олександр Осадчий зізнався, що чоловік дочки Юрій Горбунов йому дуже подобається. Він захоплюється його талантом і вважає його незвичайним актором. Батько Осадчої безмежно радіє любові пари і з нетерпінням чекає можливості провести час з усією родиною.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Фото узгоджене іменинником) Цій світлині років 7 і з тої пори час пролетів дуже швидко. Сьогодні Іллі 17 і в це навіть важко віриться. Сину, будь цілеспрямованим і просто щасливим! Я себе в цьому віці дуже добре пам‘ятаю, я вже рік, як працювала в Парижі моделлю і сумувала за домом, я розуміла, чого хочу, але не все виходило. Ілля, нехай в твоєму житті все виходить легше, а труднощі долаються з легкістю! Люблю тебе to the moon and back! 🤷🏼‍♀️

Публикация от Katya Osadcha (@kosadcha)

Відзначимо, що у вересні старшому синові Каті Осадчої виповнилося 17 років. За словами телеведучої вона намагається проводити більше часу зі спадкоємцем, але через зайнятість це виходить не завжди.

Катя в усьому підтримує Іллю і не проти його навчання за кордоном, оскільки, за словами Осадчої, в свої 17 років вона теж була далеко від дому та будувала кар’єру моделі.