Прекша Мехта – індійська актриса, яка стала відомою після ролі у фільмі “Кримінальний патруль”. Здавалося б, у неї попереду ще багато приголомшливих ролей і кар’єра знаменитої боллівудської актриси, проте доля розпорядилася інакше. Прекша пішла з життя, коли їй було всього 25 років.

Дівчину знайшли в її маєтку в місті Індор, що знаходиться в штаті Мадхья-Прадеш в Індії. На жаль, це не перший трагічний випадок, що стався після введення режиму самоізоляції в Індії.

Актриса вирішила самостійно піти з життя. Вона залишила передсмертну записку, яка займає всього одну сторінку. Про зміст послання розповів інспектор Раджив Бхадорія.

«У кімнаті Прекші була знайдена лише записка, в якій вона писала, як намагалася вірити в те, що настануть кращі часи для неї і для світу, проте цього всього не відбувалося. Вона пише, що намагалася залишатися усміхненою, веселою і позитивною, але не впоралася з таким вантажем ».

Мотивом, що підштовхнув актрису до страшного вчинку, стала депресія, викликана режимом суворого карантину, який введений в Індії. Ще однією причиною її пригніченого стану стала тимчасова втрата роботи. Шанувальники дівчини, які підписані на її соціальні мережі, стверджують, що останні публікації Прекші натякають на душевні і психічні страждання. Можливо, це були наслідки важкої депресії.