Старша дочка артистки студії «Квартал 95» Олени Кравець продемонструвала дуже дорослий образ з червоною помадою.


Артистка студії «Квартал 95» і засновниця «Жіночого кварталу» Олена Кравець не так давно познайомила шанувальників зі своєю старшою дочкою – Машею Кравець. У лютому 2019 року їй виповнилося 16 років. Однак незважаючи на свій юний вік, дівчина веде активне світське життя і робить перші успіхи в танцювальній кар'єрі. Крім того, її сторінка в Instagram рясніє фотографіями з подорожей. Дочка Кравець вже встигла побувати в Нью-Йорку, Парижі, Лондоні, Відні та багатьох інших містах Європи і Америки.

Нещодавно Маша Кравець опублікувала нове фото, на якому постала у вкрай провокаційному образі. Вона нафарбувала губи червоною помадою і зробила недбалу укладку. Зухвалий макіяж дівчина «доповнила» сітчастими колготами і незвичною позою.

«Ти так сильно схожа на свою матусю», «Вогонь, така красуня», «Куди мама дивиться?», «Моя супер крихітка. Машкет, ти карколомна», «Дуже вульгарно», «Маша, вау!!!!! Ти неймовірна красуня», «Красива і зачаровує!!!», «Занадто яскравий мейк», «Виглядаєш старше свого віку », – пишуть в Мережі.