Українська співачка Тоня Матвієнко розповіла про те, як її намагався зґвалтувати медик, коли вона прийшла до нього з маленькою дитиною. Інцидент стався 21 рік тому в одному з медичних закладів столиці.

Про це вона розповіла під час онлайн спілкування зі співачкою Олею Поляковою в Інстаграм.

“Ми потрапили в Охматдит, до мене прийшов лікар і став мене домагатися – в 19 років. Він мене притиснув і сказав:” Ну, ти ж нагуляла “, – повідомила Матвієнко в ефірі.

На прийомі співачка перебувала зі старшою дочкою Уляною. Тоді Антоніні було 19 років.

“1999 рік, телефонів немає, всі були на дачі, нікому не подзвонити. І він собі вирішив, що я така дурна малолітка, народила, бо лазила десь”, – поділилася 39-річна співачка.

За її словами, в разі відмови медик пригрозив їй “зробити проблеми” її дитині. Виконавиця тоді сказала наполегливому чоловікові, що у неї мати відома артистка. Тільки це врятувало її.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Оля Полякова (@polyakovamusic)

Як розповіла артистка, пізніше вона повідомила про те, що трапилося свекрусі. Потім приїхав брат Антоніни і вирішив питання.

Матвієнко відмовилася назвати ім’я і прізвище лікаря.

“Я пам’ятаю і рік, і день, коли прибула. Можна підняти матеріали, подивитися, чи працює цей лікар. Тому що це така травма”, – заявила артистка.

Відзначимо, що першу дитину Матвієнко народила у 18 років. Зараз вона одружена зі співаком Арсеном Мірзояном. У них є спільна дочка Ніна, якій виповнилося чотири роки.