Відомий британський рок-гурт Her's потрапив в страшну аварію в США. Вокалісти колективу Стівен Фіцпатрік і Одун Ладінг загинули на місці ДТП.

Як повідомляє Daily Star, у групи Her's були активні гастролі по містах США. В день ДТП артисти їхали з Арізони на запланований концерт в Санта-Ану, що в штаті Каліфорнія. Однак по дорозі до місця концерту їх авто зіткнулося з фургоном, який був неправильно припаркований.

В результаті аварії Стівен Фіцпатрік і Одун Ладінг отримали травми, несумісні з життям. Крім цього, в ДТП загинув і продюсер групи Her's Тревор Енгельбрексон, який супроводжував їх в міжнародному турне. Інформацію про смерть музикантів вже підтвердили представники лейблу, з яким вони співпрацювали.

Талановиті артисти Стівен Фіцпатрік і Одун Ладінг познайомилися під час навчання в Університеті Ліверпуля. Музиканти вирішили створити свою групу. Уже в 2017 році вони випустили дебютний альбом, який отримав назву Invitation to Her's. Це був успішний крок до світу шоу-бізнесу. Студійний альбом відразу ж завоював світові чарти, а рок-музику британців відзначили в знаменитих журналах The Guardian і BBC.На Батьківщині Her's мав не меншу популярність. Меломани ж називали Стівена Фіцпатріка і Одун Ладінга "одними з найулюбленіших і перспективних музикантів у Великобританії".

Поки невідомо, коли і де поховають учасників групи Her's. Мережа вже заповнена щемливими повідомленнями, а прихильники висловлюють співчуття родичам загиблих артистів.