Відома українська співачка Ірина Білик активно веде свій аккаунт в Instagram.

Нещодавно 49-річна знаменитість виставила пікантне чорно-біле фото, лежачи на ліжку в спальні. Так, артистка виглядала досить сумною, раптово заговоривши про розлучення і охололі почуття.

“…Якщо любов, то вся без залишку, якщо штамп в паспорті, то неодмінно з любов’ю. Які ви в мене молодці! Теж вважаю, що потрібно брати все і не задовольнятися чимось одним. Не розмінювати себе на шлюб поза любові.

А от буває так, що люди вже не люблять одне одного, але все одно не розлучаються. Іноді через матеріальні вигоди, але частіше через дітей.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Из предыдущего поста поняла, как много у меня сильных женщин и девушек в подписчиках, им не нужно полумер: если любовь, то вся без остатка, если штамп в паспорте, то непременно с любовью. Какие вы у меня молодцы! Тоже считаю, что нужно брать все и не довольствоваться чем-то одним. Не разменивать себя на брак вне любви. А вот бывает так, что люди уже не любят друг друга, но все равно не разводятся. Иногда из-за материальных выгод, но чаще из-за детей. А вы смогли бы из-за ребенка наплевать на чувства и жить с нелюбимым человеком? #жизньрадидетей #семья👪 #брак #развод

Публикация от Ирина Билык (@bilyk_iryna)

А ви змогли б через дитину наплювати на почуття і жити з нелюбою людиною?” – поцікавилася Білик.

Підписники не змогли пройти повз таку публікацію і шанувальники переживають, що у особистому житті співачки не все добре і з чоловіком Асланом співачка переживає не найкращі часи.

Нагадаємо, Білик і Аслан Ахмадов одружилися у 2014 році, проте зізналися у цьому лише у 2016.