За крок до суперфіналу проекту «Танці з зірками» ( «1 + 1») паркет покинула пара Володимир Остапчук та Ілона Гвоздьова. Незважаючи на успіхи Володимира на паркеті і хороші оцінки суддів, їм не вистачило глядацької підтримки, щоб поборотися за головний приз. До речі, відома танцівниця і хореограф Ілона Гвоздьова в минулому сезоні вже ставала переможницею, завоювавши кубок в парі з Ігорем Ласточкіним.

В інтерв’ю Ілона розповіла, чого не вистачило для перемоги Володимиру Остапчуку, якими були стосунки всередині їхньої пари, і назвала своїх фаворитів.

– Ілона, прощаючись з проектом, ви виголосили зворушливу промову з філософським підтекстом. Що конкретно ви мали на увазі?– Ці слова ставилися до всіх, у кого так чи інакше вищий соціальний статус. Я маю на увазі зіркових учасників проекту, та й нас, танцюристів, які теж стали популярними. Я побажала всім, піднімаючись по кар’єрних сходах, не забувати, що слава і успіх – речі проходять. Потрібно завжди залишатися людиною з чистими помислами. Зараз, на жаль, занадто мало справжнього і багато шоу навіть в звичайному житті. Танцювальне мистецтво – це мова тіла, який не вміє брехати. І глядачі це відчувають. Я побажала всім, і своєму партнеру в першу чергу, залишатися перш за все людиною, і тоді тебе будуть любити і поважати.

– Ви вважаєте вашого партнера спіткала зіркова хвороба?

Не хочу його образити, але, по-моєму, в якийсь момент Володимир Остапчук захотів кубок настільки сильно, що забув: це шоу – командний проект, в якому дуже важлива робота в парі. Володю, мабуть, затопило загальне захоплення, велика кількість прихильниць навколо, і він почав думати, що і сам може доводити свою майстерність на танцювальному майданчику.