Днями стало відомо про те, що в Сполучених Штатах Америки помер відомий актор, Аллан Лотсберг. Він запам’ятався телеглядачам роллю напарника Віллі Кетчема в шоу “Кленсі і Віллі”.

Актор помер у віці 87 років. Він був привітним актором, якого любило ціле покоління. Мільйони глядачів були прикуті до екранів телевізорів в 1960-х і 1970-х роках.

Чоловік грав як і маленькі ролі, так і головні. Йому було байдуже, адже, це те, чим він жив.«Сцена була його життям», – сказала його дружина Джекі.

Варто відзначити, що вони були разом з 1982 року.

Лотсберг народився і виріс в Міннеаполісі і більшу частину життя провів в місті. Він служив в армії під час Корейської війни, і, перебуваючи в Неваді, він став свідком випробування ядерної гармати, яку він і літні солдати назвали «Атомна Енні».

Він почав працювати у відділі реклами WCCO на початку 1960-х, і незабаром йому надали можливість зіграти помічника Кленсі Поліцейського в рамках ранкових дитячих програм на станції. Він зберігав цю роль до середини 1970-х років, і до кінця свого життя до нього зверталися фанати, які росли, спостерігаючи за шоу.