У популярної російської актриси Анастасії Заворотнюк остання стадія раку мозку. Зірка серіалу “Моя прекрасна няня” перебуває у комі, і лікарі вже прийняли рішення припинити лікування артистки.

Публіка активно обговорює причини розвитку онкології у Анастасії Заворотнюк. Фахівці вже відповіли на питання, чи могла процедура ЕКО, вагітність і омолодження стовбуровими клітинами спровокувати появу пухлини мозку.

Тим часом російський продюсер Андрій Разін, який одним з перших підтвердив хвороба Анастасії Заворотнюк, зробив гучну заяву щодо причини розвитку пухлини мозку у актриси на своїй сторінці в Instagram. Так, за його словами, у всьому винне – омолодження стовбуровими клітинами.

“Стовбурові клітини просувала Любов Поліщук, але в 2006 році ми працювали з Анастасією Заворотнюк на одному заході замовному, і ми сиділи з нею розмовляли, і вона каже:” Ти знаєш, це омолодження, це друга молодість, Андрій, подумай, це все таки треба, процедури якісь там, вливання в стовбурові клітини. І тоді я запам’ятав, тому що багато артистів на це присіли. Я не буду говорити за Жанну Фріске, я не буду говорити за інших наших актрис, але низка цих смертей – вона мене насторожила “, – говорить Разін.Андрій Разін також заявив, що зв’язався з лікарем, який знаходиться поруч з Анастасією Заворотнюк. Чи є він її лікуючим лікарем – невідомо.

“У мене книга Російської академії наук, це все професори, доктори наук, і я з усіма зідзвонився. І коли я дізнався від лікаря, якого я близько знаю, де зараз Анастасія знаходиться, він сказав:” Ну, підозри є на те, що саме руйнує, і швидко руйнує мозок, то, що ми називаємо стовбуровими клітинами “, – повідомив продюсер.

На думку Разіна, вплив стовбурових клітин на людський організм поки не вивчено.

“Ніхто не може сказати і ніхто не вивчав навіть, що відбувається з людьми, які брали ці стовбурові клітини. Ми, можливо, не тільки Анастасію втратимо, ми втратимо, може бути, ще багатьох зірок. Тому що ступінь вираження їхіх захворювань, він може через півроку, через два роки, через три, через 10, 15 років бути”, – заявив він.