Фронтмен українського гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин мало не потрапив у серйозну ДТП, від якої його врятував власний автомобіль.

Про це він розповів на своїй сторінці в Instagram, показавши фото з місця аварії, учасниками якої стали інші машини.

“На його місці міг бути я. Дядько на фурі тупо стояв в лівій смузі. Я їхав за Nissan, який не встиг вискочити. У мене спрацювала система Pilot Assist, Volvo загальмувала сама. Я вискочив на безпечний острів між смугами, щоб в мене не в’їхав якийсь замріяний, вийшов і попрямував до постраждалих “, – розповів він.

За словами Харчишина, з пом’ятою іномарки назустріч виліз абсолютно не розгублений хлопець, який відразу ж звернувся до музиканта.“О, Валера, а забери пасажирів до метро”. А у одного з руки фігачить юшка. Везу пасажирів. Милі і налякані люди. У кожного, крім цього, своє маленьке щастя-нещастя. Дівчина не помічає, що з подряпини на коліні тече кров. Каже, що їде звільнятися з роботи, просить селфі на пам’ять і посміхається. Інша – щаслива, тому що не запізнилася на роботу. Мовчав тільки хлопець, який сидів на задньому сидінні. Думаю, ну пережив шок, блідий “, – продовжив Харчишин.

“Але мораль цієї байки така. Подібні “догонялки” трапляються в 80% від загальної кількості ДТП. Хто б що не говорив про погані дороги, нікчемну поведінку водіїв (не всі такі) та інші причини, основна – людський фактор. Людина – не робот і не завжди здатна своєчасно реагувати в такі моменти. Я – не виняток, тому що теж не встиг, за мене це зробив мій автомобіль”, – додав він.