У Москві через місяць після свого 94-річчя помер письменник і поет Борис Дубровін. Про це повідомляє “Комсомольская правда”.

За попередньою версією, причиною смерті стала серцево-судинна недостатність. Поет пішов із життя у своїй квартирі кілька днів тому, поруч з ним була його дружина Валентина. Про втрату повідомили лише сьогодні.

Дубровін народився 24 травня 1926 року в Москві. У 17 років він пішов добровольцем на фронт, де спочатку служив автоматником, а потім був повітряним стрільцем. За участь у військових операціях отримав орден Вітчизняної війни другого ступеня, а також медалі «За визволення Варшави» і «За взяття Берліна».Всього Дубровін випустив близько 40 збірок віршів і прози, повідомили в Союзі письменників. Він є автором слів таких пісень, як «Любові неголосні слова», яку виконували Муслім Магомаєв і Анна Герман; «Від печалі до радості» Юрія Антонова, «Маленька Москва» Олександра Барикіна та «Все життя моя» Андрія Миронова. Також його пісні співали Йосип Кобзон, Валентина Толкунова, Лев Лещенко, Лариса Доліна та Едуард Хіль, а музику до них писали такі композитори, як Володимир Шаїнський, Давид Тухманов і Оскар Фельцман.

Поет працював разом з відомими композиторами: Володимиром Шаїнським, Давидом Тухмановим, Ігорем Крутим, Аркадієм Хаславскім і багатьма іншими.