Український співак і фронтмен групи “Друга ріка” Валерій Харчишин зробив відверте зізнання. Виявляється, що музикант вживав наркотики і був залежний від алкоголю.

Такими одкровеннями Валерій поділився в прямому ефірі в Instagram Олі Полякової під час гри “Правда або дія”. Фронтмен групи “Друга ріка” заявив, що пробував марихуану, від якої йому завжди стає сумно, та деякі види наркотичних речовин. Цей досвід виявився для нього жахливим. Валерій Харчишин згадав момент, коли вони з членами колективу поверталися на літаку з концерту під впливом наркотиків і він своїм жахливим обличчям налякав музикантів.

“Я ніколи не вживав ін’єкційних наркотиків, ЛСД, грибів. Марихуану – так, але мені нудно від неї. Колись давно спробував MDMA, і це було жахливо. Ми летіли з концерту, було дуже смішно і страшно – і мені, і людям. У мене були очі по 7 копійок. До цього я хотів спати, мені було дуже погано, бодун, втома після концерту”, – розповів Харчишин.

За словами 45-річного музиканта, замолоду він пробував різні речовини, але найбільше проблем у нього виникало через алкоголь. Йому досі соромно, що якось він виступав нетверезий, а після не пам’ятав, як пройшов концерт.

“Колись це було проблемою, тому що в ті часи, коли ми починали грати, ми іноді навіть не розуміли, що робимо, коли виходили на сцену. Це просто алкоголь – найстрашніший наркотик, який є у світі. Якось я вийшов на сцену, зіграв концерт, а після зрозумів, що нічого не пам’ятаю – був він чи не було його. За це мені досі дуже соромно”, – зізнався Валерій.

Нагадаємо, що Валерій Харчишин на початку карантину потрапив до лікарні Білої Церкви з підозрою на коронавірус. Після повернення з Італії у музиканта проявилися симптоми COVID-19, і він відразу ж викликав швидку допомогу. Але коронавірус лікарі не підтвердили, а діагностували у музиканта двосторонню пневмонію.