В Мережі дедалі активніше обговорюють заяву співачки MARUV щодо умов, які їй висунула Національна телекомпанія України щодо конкурсу "Євробачення-2019".

Як відомо, перш ніж представити нашу країну на міжнародній арені, представник має підписати договір з НСТУ. Деякі пункти з цього договору MARUV оприлюднила. 

Своєю чергою, директор MELOVIN, який представляв Україну на "Євробаченні-2018", Артем Козуб пригадав, які були умови у їхньому договорі.

"Минулоріч були інші умови. Скажімо так, ми повністю володіли матеріалом, за винятком тимчасово переданих прав на трек, ну і просто згоди про участь в зніманнях. Вся монетизація нашого кліпу, роялті та виплата авторських по майданчиках – наша. До того ж, в минулому році поїздку, декорації та проживання спонсорував телеканал СТБ. І якщо говорити про "виступити у кого-то там безкоштовно потім", то я вважаю, що будь-яка робота повинна бути оплачувана, що власне, і сталося", – написав Артем під постом MARUV  у Facebook. Козуб додав, що вони з командою розуміли, на що йшли. До речі, Артем відповів на пост продюсера та екс-директора співачки Alyosha Вадима Лисиці. Alyosha ж співала за Україну на "Євробаченні-2010".

"Ми з Alyosha це проходили. Права на пісню за правилами EBU на час проведення конкурсу потрібно передати. За все платити самому. Виступити на парочці днів народжень співробітників і не паритися особливо. Нічого змінити не вийде", – зауважив Лисиця. 

Сьогодні MARUV розповіла, що у договорі, який їй пропонує підписати НСТУ є такі пункти, як заборона будь-якої імпровізації на сцені, передача авторських прав на конкурсну пісню та виконувати всі накази і вимоги НСТУ. 

Нагадаємо, що MARUV перемогла на нацвідборі на "Євробачення-2019". За артистку найбільші бали віддали судді та глядачі. Проте навколо перемоги виконавиці розгорнувся скандал. Зокрема через те, що вона гастролює з концертами Росією. Пізніше Анна Корсун (MARUV) заявила, що готова відмовитися від виступів у країні-агресорі. ‡агрузка...