37-річна Надія Мейхер вперше стала гостею шоу «Вечірній Ургант». Співачка зробила несподіваний комплімент змінам у зовнішності 41-річного телеведучого.

Колишня учасниця групи «ВІА Гра» в ефірі Першого каналу представила новий серіал зі своєю участю «Ніщо не трапляється двічі». При зустрічі з Ургантом артистка похвалила його образ. Раніше на обличчі Івана була пишна борода, але з початку листопада він залишив тільки акуратні вуса.

«А вуса твої, до речі, сексі», – заявила йому Надія. Іван зніяковів і відповів, що такої думки дотримуються не всі. Надя спробувала дотягнутися до вусів ведучого, щоб помацати їх, але гуморист демонстративно відсунувся в сторону. «Ні, спокійно. Мені в основному чоловіки так роблять », – віджартувався він.Син Андрія Урганта поцікавився у співачки, як почалася її акторська кар’єра, і що надихнуло її змінити сферу діяльності. Мейхер уточнила, що знімається в серіалах для українського телебачення вже не перший рік, але ця прем’єра для неї особливо важлива – проект викуплений для показу на Першому каналі.

Шанувальники в захваті від тандему Мейхер-Ургант. Багато хто говорить, що хімія у парочки така, нібито, і справді у них роман.

“Не будь Ваня одружений, відмінна пара вийшла б”, Надюша, він одружений “,” Такі класні “,” Вогонь “.