Володимир Дантес зворушливо привітав свою дружину Надю Дорофєєву з днем ​​народження.

21 квітня співачка Надя Дорофєєва відзначала свій день народження –  їй виповнилося 29 років. У цей день артистку вітали численні шанувальники. Але найважливіші слова сказав чоловік, Володимир Дантес. У своєму блозі він розмістив спільне фото з Надею, а під ним залишив зворушливе привітання:

"Знайти любов дуже легко! Любити роками дуже складно .. кажуть деякі. Але в моєму випадку це виявилося легше простого. Для @nadyadorofeeva, швидше за все це важче, т.к я далеко не подарунок)) Ця маленька дівчинка робить щасливим мене кожної хвилини. Спасибі тобі за кращу версію мене! Спасибі тобі за любов! з днем ​​народження, моя надія, з днем ​​народження Надя ", – написав Володимир під фото з дружиною.

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

Найти любовь очень легко! Любить годами очень сложно..говорят некоторые. Но в моём случае это оказалось легче простого. Для @nadyadorofeeva , скорее всего это тяжелее, т.к я далеко не подарок)) Эта маленькая девочка делает счастливым меня каждую минуту. Спасибо тебе за лучшую версию меня! Спасибо тебе за любовь!!!!! С днём рождения, моя надежда, с днём рождения Надя) Photo by @alina_krasieva

Публикация от Vladimir Dantes (@vladimirdantes)

 

 

 

До слова, Надя також розчулила шанувальників ніжними словами до чоловіка. Вона розмістила серію знімків з Володимиром, зізнавшись, що з ним вона найщасливіша.

З кожним роком я себе відчуваю щасливішим! Це все завдяки людям, які поруч зі мною. Завдяки людям, які підтримують і вірять в мене. У свій день я хочу просто сказати вам всім СПАСИБі! Спасибі моїй родині, моїй музичній сім'ї, моїм друзям і звичайно шанувальникам, які зі мною ", – написала Надя.

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

С каждым годом я себя чувствую счастливее! Это всё благодаря людям, которые рядом со мной . Благодаря людям, которые поддерживают и верят в меня. В свой день я хочу просто сказать вам всем СПАСИБО! Спасибо моей семье , моей музыкальной семье , моим друзьям и конечно поклонникам, которые со мной ♥️ и спасибо @alina_krasieva за самые эмоциональные фото)))

Публикация от nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva)