Шведський співак і телеведучий, переможець конкурсу “Євробачення – 2015” Монс Сельмерлев втратив другу дитину. У його дружини вдруге за рік стався викидень. Подружжя вирішило не приховувати втрату і розповісти про це в своїх соціальних мережах.

34-річний артист Монс Сельмерлев минулого року одружився на британській акторці Сієрі Жансон. Разом подружжя виховує 2-річного сина Альберта і чекали народження другої дитини. Як з’ясувалося згодом, пара пережила вже другий викидень за рік.

“Минуло кілька жахливих днів. На жаль, ми втратили свою маленьку дитину. Це другий “тихий викидень”, який ми пережили в цьому році”, – написала дружина переможця Євробачення-2015.

Вона також оголосила, що найближчим часом відмовиться від соціальних мереж і присвятить себе сім’ї і лікуванню. Сієра Жансон прагне, щоб жінки, які втратили своїх крихіток, розуміли – вони не самотні, а майбутні мами ретельніше стежили за своїм здоров’ям.

Монс Сельмерлев в інстаграм-профілі також зізнався про втрату. Він публічно зізнався дружині в коханні і зазначив її мужність.

“Немає більше +1, але я так вдячний за прекрасну сім’ю, яку у мене вже є, і знову вражений своєю сильною, сміливою дружиною, яка пережила так багато за останні дні. Я тебе люблю”, – написав співак.