Днями, співачка Анна Седокова похвалилася шикарними ногами на новій фотографії.

Пікантний знімок став ілюстрацією до повідомлення виконавиці про вихід у світ її книги.

За словами колишньої учасниці гурту «ВІА Гра», шанувальники зможуть ознайомитися з її автобіографією в лютому 2020 року.

«Жодного разу, ні один журналіст не впізнав мою правду. Я не даю інтерв’ю, тому що в лютому вийде моя книга. Розповідь дівчини, на якій ніколи ніхто не допомагав, але вона змогла », – йдеться в повідомленні, яке Сєдокова розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Нагадуємо, що раніше стало відомо про те, що екс-учасниця группі «ВІА Гра» Анна Сєдокова нарешті показала того, з ким у неї стосунки.

Екс-учасниця группі «ВІА Гра» Анна Сєдокова нарешті показала того, з ким у неї стосунки.

Анна Сєдокова зустрічається з баскетболістом Янісом Тіммі вже кілька місяців. Але тільки зараз показала їх спільний знімок на своїй мандрівниці в Інстаграм.

Заради Сєдокової Яніс Тіммі покинув свою дружину і сина. Про це стало відомо через дружину спортсмена. Вона влаштувала справжній скандал. Сана писала, що не знала про зраду чоловіка. Також жінка розповідала, що Яніс блокував її кредитні картки, залишав без грошей свого сина. Дружина баскетболіста також написала, що він виганяв її з сином на вулицю.