Український співак Віталій Козловський прокоментував слова екс-коханої Рамін Есхакзай про їх піар-роман. Артист заявив, що не буде виправдовувати себе, але і не хоче згадувати минуле.

“Свого часу я перевернув цю сторінку. Зараз я її вирвав. Я ніколи, хоча ніколи не говори ніколи, не буду згадувати якісь нюанси, а нюансів було дуже багато. І я можу сказати багато чого цікавого. Але не стану цього робити, тому що я дуже поважаю тих людей, які були в моєму житті. І нехай я буду в даному випадку поганим, але ніяким чином коментувати це я не буду. Це моє минуле. І воно повинно бути в минулому. Ось і все,” – поділився співак.

На питання журналістів про те, чому в день виходу інтерв’ю в його Інстаграм з’явилася публікація з підписом “Потрібно вміти прощати”, 34-річний артист відповів, що це просто збіг.

“Воно мене навіть не зачепило. Якби зачепило, я б якось відповів. Це неправда,” – зізнався виконавець.

Прокоментував Козловський і слова Рамін про його нібито роман з концертним директором Юлією Бакуменко. Вона не раз супроводжувала співака на заходах і, за словами телеведучої, навіть їздила з ним на відпочинок. Підтверджувати або якось спростовувати свої відносини з дівчиною Віталій не став, відповівши стисло: “А ось це вже зовсім інша історія і її не стосується.”

Раміна Есхакзай і Віталій Козловський складалися у відносинах з травня 2016 року. Возлюблені планували одружитися і готувалися до весілля, але незадовго до торжества розлучилися. До відносин з Рамін співак три роки зустрічався з радіоведучій Надією Івановою.