Напевно немає в країні людини, яка б не підозрювала репера Потапа і співачку Настю Каменських в таємному романі. Про це говорять в Мережі з моменту офіційного розлучення Потапа з Іриною Горовою. А в останні місяці розмов стало ще більше.

Напередодні в ЗМІ з'явилася інформація, що Потап і Настя точно разом і зіграють весілля в кінці травня в Києві. Про це розповіло джерело з оточення пари.

А недавно в Мережі з'явилися також подробиці можливого одруження Насті Каменських і Олексія Потапенка. На торжестві буде присутня колишня дружина продюсера.Зараз інсайдери нібито повідомили, що на церемонії одруження пари буде присутня колишня дружина Олексія Потапенка – Ірина Горова. Крім того, вона стане подружкою нареченої на весіллі.

Також джерело стверджує, що молодята відразу ж поїдуть в "медовий місяць" до 3-го червня. Проте невідомо, чи буде офіційна заява пари або все так і залишиться під грифом "секретно".

Відзначимо, що сама Настя Каменських давно вже говорить про те, що у неї є коханий і вона щаслива. Правда хто він, невідомо.‡агрузка...