Популярна співачка Оля Полякова після гастрольного туру по містах США і Канади вирушила відпочивати в Мексику. У перший же день відпустки зірка опублікувала в Instagram гарячі пляжні фото, на яких позує в жовтому купальнику, демонструючи струнку фігуру і довгі ноги.

Фото Полякової розбурхали мережу, фолловери не шкодують компліментів. «Ох вже ці ноги», «Неймовірно красива», «Богиня», «Просто нереальна фігура», «Ідеальна жінка», «Просто Барбі», «Фігура шик», – пишуть під фото.

 

Оля також розповіла, що її відпустка ледь не накрилася мідним тазом. В Канкун співачка добиралася з пригодами. Перед виїздом з готелю в Нью-Йорку вона виявила, що втратила паспорт, разом зі своєю візою і візою дочки Аліси.

«Накривається моя відпустка в Мексиці і моя поїздка в Майамі, куди я планувала повернутися після відпочинку в Канкуні і пробути там до кінця січня. Виявивши це, в повній істериці і сльозами на очах, я збираюся залишатися в готелі, вже подумки купую квитки додому в Київ і вирішую проблеми з відновленням документів, як прийшла в голову думка, розібратися з усім по дорозі в аеропорт », – розповіла Полякова.

Але, на щастя, все закінчилося благополучно.