Анастасія Заворотнюк бореться з раком головного мозку, і її родичі уникали спілкування з пресою, але тепер її чоловік Петро Чернишов вперше вийшов до ЗМІ.

На днях почалося нове льодове шоу Тетяни Навки Руслан і Людмила, і чоловік Заворотнюк вперше за багато місяців вийшов до журналістів.

Петро Черниешев виконує в новому шоу роль Руслана, і на прем’єрі в Пітері вийшов до журналістів на прес-конференцію.

Однак поговорити з ним репортери не встигли: Чернишов швидко сфотографувався з колективом і буквально втік – спортсмен йшов по льоду. Мабуть, щоб убезпечити себе від атаки наполегливих представників преси.

Питання почали задавати Тетяні, яка лаконічно на все відповіла: “У якому сенсі” як він себе почуває “? Петро Андрійович почуває себе добре. Готовий до роботи. Спасибі”

Більше нічого добитися журналісти не змогли, і відступили.

Варто відзначити, що підписники Заворотнюк в соцмережі Instagram звернули увагу на те, що обліковий запис, який нібито ведуть близькі актриси, давно не оновлювався.

Анастасія Заворотнюк зараз не має можливості вести свій Instagram. І, щоб розбавити інформаційний вакуум, родичі зареєстрували новий обліковий запис. Він був створений для того, щоб спростовувати брехливу інформацію про стан актриси, яка стала активно поширюватися після звістки про важку хворобу актриси.

Шанувальники вважають, що сторінку вів хтось із близьких артистки. На це вказувала надзвичайна обізнаність адміністратора, проявлена ​​в підписах до фотографій. До того ж на аккаунт підписалися дочка Анастасії Заворотнюк Анна і сама актриса – вести її блог взялася спадкоємиця.

На сторінці оперативно коментувалися відомості про стан здоров’я актриси, в основному з’являлися спростування. Через брак даних (сім’я зірки наполегливо відмовчується) ЗМІ поширювали різні чутки, часом жахливі і відверто неправдоподібні.

Останнім часом на сторінці немає ніякої активності. Судячи з коментарів, фанати всерйоз через це занепокоїлися.

До слова, Раніше лікар-онколог стверджував, що від раку Заворотнюк немає ліків, а операцію зробити неможливо на такій стадії хвороби. Через що багато зробили висновки, що Заворотнюк лікується вже не в Росії, а за кордоном. Однак, на днях, друзі Заворотнюк проговорилися про нову операцію, яку перенесла Заворотнюк.