Українська співачка Віра Брежнєва опублікувала в своєму Instagram новий знімок і розповіла про недавній візит до Києва.

Українська співачка Віра Брежнєва зараз живе і будує кар’єру в Росії. Крім творчої музично діяльності артистка також займається благодійністю, допомагаючи збирати гроші на лікування онкохворих діток і ВІЛ-позитивних людей. Сама Віра є меценатом і багато інвестує в благодійну діяльність.

При всьому при цьому, Брежнєва встигає випускати нову музику і відеокліпи, а також записувати спільний з іншими артистами матеріал.

Учора, 4 серпня, Віра Брежнєва опублікувала в своєму Instagram новий знімок. На чорно-білому фото зображений портрет популярної співачки. Під фото вона розповіла, що недавно відвідала Київ.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

На днях я была в Киеве и поехала проведать папу… По дороге к его месту с каждым годом становится все больше подобных каменных плит.. Иногда я посматриваю на имена, фамилии, даты и надписи на них. И тут я остановилась, как вкопанная… на одной из плит было написано: Любовь спасёт мир… Только эта фраза… Прописные три слова с тремя точками. Пока нас любят – мы вечны. И эти три слова тому подтверждение. #любовьспасетмир #люблю #помню

Публикация от Vera Brezhneva (@ververa)

“Днями я була в Києві і поїхала провідати тата … По дорозі до його місця з кожним роком стає все більше подібних кам’яних плит .. Іноді я поглядаю на імена, прізвища, дати і написи на них. І тут я зупинилася, як укопана … на одній з плит було написано: Любов врятує світ … Тільки ця фраза … Прописні три слова з трьома крапками. Поки нас люблять – ми вічні. І ці три слова тому підтвердження “, – написала під фото Брежнєва .