Наталя Могилевська – відома українська співачка, яка зуміла реалізувати себе не лише як вокалістка, а також як танцівниця (переможниця “Танців з зірками”) і гумористка (тренер “Ліги сміху).

Наталка веде активне життя і останнім часом радує шанувальників своїм схудлим тілом. Усі знають, що співачка завжди могла похвалитися пишними формами. Проте останні декілька років Могилевська багато часу приділяла тренуванням і змогла схуднути на декілька зайвих кілограмів.

Сьогодні у співачки красива і підтягнута фігура і вона більше не боїться позувати у відвертому вбранні і купальнику.Могилевська часто ділиться з шанувальниками новинами свого життя і творчості в Instagram. Цього разу артистка поділилася з шанувальниками милим фото з відпочинку.

На знімку Наталія позує в стильному суцільному купальнику чорного кольору, який підкреслив її схудлу фігуру. При цьому вона відображена в цікавій позі на території готелю під струменями поливу газону.

І, треба сказати, що Могилевська, яка днями відзначила 44-й День народження, виглядає абсолютно щасливою. Шанувальники відзначили, що Наташа сильно змінилася і покращала, її засипають компліментами в коментарях до фото.

Правда через декілька годин після публікації співачка видалила фото