Ведуча реаліті-шоу “Топ-модель по-українськи” на Новому каналі Алла Костромічова заміжня за італійцем та мільйонером Джейсоном Капоне. Пара мешкає в центрі Нью-Йорка і ні в чому собі не відмовляє. Здавалося б, не життя, а казка. Так от тільки не все так просто.

Модель стала героїнею свіжого випуску YouTube-проекту Маші Єфросиніної “Экзамен”, де розповіла, що її дратує в чоловікові і з чим вона змушена миритися, щоб зберегти шлюб. Алла зізналася, що її чоловік є кар’єристом і ні дня не може обійтися без телефону.

“На першому плані у нього стоїть матеріальне. Він кар’єрист і дуже орієнтований на успіх, – поділилася модель. – Він працює завжди, це теж дуже дратує – яка би не була у нас відверта розмова або інтимний момент, він весь у роботі. Може відкласти телефон хіба що на час сексу”.

Спочатку Алла цим захоплювалася, тому що шукала успішного чоловіка, але потім її стала дратувати постійна зайнятість коханого. Наразі модель розуміє, що якщо чоловік не працюватиме так багато, то її життя стане вже не таким розкішним. Тому Костромічева змушена “грати за правилами” чоловіка-мільйонера.

“Іноді мені хочеться романтики і рожевих соплів. Але я не можу змінити чоловіка, тому граю за його правилами. Якби він постійно не був зайнятий роботою, ми б не жили в центрі Нью-Йорка, моя дитина не ходила би в кращу приватну школу. Просто бути дружиною мільйонера – це непросто”, – зазначила топ-модель.