Володимир Бородянський, міністр культури, молоді та спорту України, розповів про те, як в його команді відносяться до фільмів російського виробництва і до діячів культури з РФ.

За словами міністра, якщо людина підтримує агресію РФ проти України, то його фільми треба заборонити в країні, як і заборонити в’їзд для таких особистостей.

Міністр зазначив, що негативно ставиться до українських зірок, які їздять на заробітки в Росію. Але, за його словами, за законом вони нічого не порушують.

“Ми як би живемо в двох країнах, які просто не перетинаються. Я не знаю, як можна їздити гастролювати в Росію, коли з нею у нас війна, у мене це не вкладається в голові. Тому я вважаю, що це питання потрібно врегулювати і визначити ставлення держави до такої діяльності. Держава повинна визначити, що гастролі в Росії є діями, які завдають шкоди державі”, — додав він.

Також міністр поділився думкою про те, чи мають право російські артисти приїжджати в Україну після незаконного відвідування окупованого Криму.

“Те, що російський артист їде виступати в Крим, це прояв схвалення його окупації. І такого артиста потрібно заборонити. Мені здається, тут дуже зрозуміла історія”, — сказав Бородянський.

Нагадаємо, що Олег Винник, відомий український співак, взяв участь у зйомках ролика російської групи «МИР 519», в якому йдеться про необхідність припинити війни.