Переможниця “Танців з зірками”, головна героїня нового романтичного шоу “Холостячка”, акторка Ксенія Мішина розповіла про насильство з боку свого колишнього чоловіка. У експари є спільна дитина, яка зараз живе з мамою.

Відверто про те, що сталося з нею і її колишнім коханим, Ксенія Мішина зізналася в інтерв’ю для шоу “СЛАВА+”. За її словами, чоловік скоїв шокуючий вчинок через деякий час після розставання з Мішиною.

“Мій колишній після розставання через 4 роки з’явився, спустив мене зі сходів, незрозуміло за що. Я запитала тільки, чи пам’ятає він, як мене звуть. Я не розуміла, навіщо? Що це таке було?” – поділилася актриса.

Ксенія підкреслила, що зараз її колишній чоловік не спілкується з їх спільним сином, оскільки позбавлений батьківських прав.

“Зараз цієї людини немає в моєму житті і житті нашого сина. Якщо він з’явиться, то зможе спілкуватися з дитиною тільки тоді, коли син зможе приймати самостійні рішення”, – додала вона.

Напередодні Ксенія Мішина заявила, як поводитиметься на шоу “Холостячка”: “Спілкуючись з стосовно проєкту та участі в шоу, я сказала, що жодних сценаріїв і ганебних для мене моментів в ньому не буде. Все зацікавлені в тому, щоб я зустріла на проєкті людину, яка, можливо, стане важливою для мене”.