Принц Гаррі і Меган Маркл вирішили відмовитися від виконання королівських обов’язків. Подружжя заявили, що не потребують титулів і хочуть вести спокійний спосіб життя.

Чутки про те, що герцог і герцогиня Сассекські не хочуть більше бути членами королівської сім’ї, ходили давно. Тепер подружжя офіційно підтвердило свій намір. За словами Гаррі і Меган, вони продовжать співпрацювати з Єлизаветою II і іншими родичами, але при цьому відмовляться від фінансування їх витрат з казни.

«Після кількох місяців роздумів, ми вирішили зробити крок до нового життя. Ми маємо намір відступити від статусу старших членів королівської сім’ї і працювати, щоб стати фінансово незалежними, продовжуючи при цьому повністю підтримувати Її Величність Королеву. Саме з вашою підтримкою, особливо в останні кілька років, ми відчуваємо готовність до таких змін », – підкреслило подружжя.

Також Меган і Гаррі підтвердили чутки про швидкий переїзд. Закохані збираються жити на дві країни, проводячи однакову кількість часу як в Канаді, так і в Великобританії. Це рішення, за словами самого подружжя, вони прийняли заради сина, який повинен рости в спокійній обстановці.

«Все це надасть нашій родині можливість зосередитися на нових планах, включаючи запуск нашої нової благодійної організації. Ми з нетерпінням чекаємо можливості поділитися подробицями переїзду і дякуємо вам за підтримку », – повідомили герцог і герцогиня Сассекські.

Рішення подружжя шокувало громадськість. На думку фанатів, Меган переконала Гаррі відмовитися від королівського фінансування, оскільки вона більше не могла виносити тиск, який чинила громадськість на їх сім’ю. В останні кілька місяців Маркл піддалася справжнісінькому цькуванню: герцогиню засуджували за зайві витрати і порушення традицій британської монархії.

За словами інсайдерів, волелюбна Меган вже давно мріяла про переїзд до Канади, і в підсумку Гаррі поступився їй. Тепер шанувальникам навряд чи вдасться так часто бачити герцога і герцогиню Сассекських на публіці. Швидше за все, закохані почнуть приїжджати до Великобританії тільки заради найважливіших заходів, а їх будинок буде знаходитися в Північній Америці.