Останні кілька років композитор «Піснярів» Олег Молчан боровся з онкологічним захворюванням, а восени проходив лікування в Швейцарії. Однак трагедії уникнути не вдалося. Сьогодні стало відомо про смерть музиканта.

Білоруський композитор Олег Молчан помер після тривалої боротьби з онкологічним захворюванням. Про це повідомив керівник «Піснярів» Володимир Мулявін. У бесіді з журналістами він зазначив, що лікування в Швейцарії не принесло свої плоди і музиканту стало значно гірше кілька днів тому. Він помер за кордоном, не приходячи до тями. Прощання з музикантом відбудеться у великому залі Білоруської державної філармонії. Про точний час буде оголошено додатково.

Критики відзначають, що найбільшу популярність Молчан придбав в 80-90-х роках, коли співпрацював з популярним ансамблем «Пісняри», художнім керівником якого був народний артист СРСР Володимир Мулявін. Для колективу він написав кілька десятків хітів, таких як «Кума», «Проведіть мене», «Мила жінка» та інші.

Після відходу з групи Молчан почав співпрацювати з популярними білоруськими співаками, такими як Ядвіга Поплавська, Олександр Тиханович, Ірина Видова та іншими.

#Президентпочуйнас