Популярна українська співачка Світлана Лобода, яка вже багато років не виступає вдома і все частіше гастролює по Росії, обожнює підігрівати інтерес публіки до своєї персони. Артистка часто публікує нові фото і відео зі свого життя на сторінці в Instagram, привертаючи все більше уваги. І цей раз не став винятком – зірка показала у соцмережі чорно-білі фото і запропонувала шанувальникам вгадати, коли вони були зроблені.

Судячи з коментарів, фанати давно стежать за життям Світлани, адже багато хто відразу здогадалися, що фото, які вона показала були зроблені, коли вона була вагітна старшою дочкою Євангеліною. Багато хто досі дивуються, як Лобода тоді погодилася знятися для глянцю в такій фотосесії. Адже другу вагітність вона ретельно приховувала, а народжувати їздила в Америку.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

🐯🤰🏿Кто знает, что это за фото и о чем оно?

Допис, поширений LOBODA (@lobodaofficial)

Нагадаємо, нещодавно Світлана виклала в мережу фото, на яких позує на пляжі. Схоже, зірка покинула Росію і вирушила з дітьми на відпочинок. Раніше Світлана писала в своєму Instagram, що мріє про канікули, і тепер, мабуть, знайшла час і разом з доньками вирушила на казковий відпочинок.