У Мережі згадали, як шоумен Сергій Свєтлаков допоміг роздягнутися співачці Вірі Брежнєвій.

 Сім’я Віри Брежнєвої, за підозрами, переживає непрості часи. У Мережі не припиняються розмови про те, що співачка розлучилася з чоловіком Костянтином Меладзе. Однак попри це Брежнєва продовжує займатися кар’єрою.

Ще недавно в Comedy Club вона жартувала про роман з шоуменом Сергієм Свєтлаковим, а тепер з’явилася з ним в шоу Comment Out.

Згідно з умовами шоу, Віра Брежнєва мала написати такий коментар Ігорю Ніколаєву: “Будеш так підлещуватися з владою, будуть зашивати дупу, як Буйнову”. Однак цей челлендж артистка не прийняла, тому їй довелося терпіти покарання – банками на спині.

Заради цього Брежнєвій довелося зняти бюстгальтер, а допоміг їй Сергій Свєтлаков.

“Ну хоч Брежнєву роздягли”, “Я зрозумів суть цього випуску. Марконі згадав Реутов ТВ і показав справжнє обличчя цих двох гостей, про яких, впевнений, багато хто був хорошої думки до цього випуску. Як журналісту Марконі респект! Соціальний випуск вийшов, правда сумний , як і наше життя “,” Які ж нудні, нудні гості. Єдиний випуск, який не додивилася. Нецікаво, не смішно, Гундяєв Брежнєва, яка хоче, щоб з нею носилися, як з писаною торбою, і старперський душею Свєтлаков “- коментують шанувальники шоу.